Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good its nice i used it for business
顏色: 粉色
尺寸: 2
Price: HK$68.00
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 8-10mm |
| Color | Pink |
| Type | Cleaning Brush |
| 長度 | 6.5 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| SKU | sb2305065189199522 |
Author: m***a
Date:
Review: Good its nice i used it for business
顏色: 粉色
尺寸: 2
Author: a***9
Date:
Review: Super happy with my order 😍 looks so cute and the quality is even better than I expected! #SHEINfinds #lovethis
顏色: 粉色
尺寸: 2
Author: A***a
Date:
Review: Si recomiendo comprar estos cepillos, son muy útiles
顏色: 紫色
尺寸: 2
Author: s***n
Date:
Review: Very good quality and price
顏色: 紫色
尺寸: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.