Author: b***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: オーロラに光る感じでした。可愛い〜!!海ネイルするの楽しみ!
顏色: 彩色
Price: HK$22.00
| Material | ABS |
| Style | Cute |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| SKU | sb260410154514624542043 |
Author: b***g
Date:
Review: オーロラに光る感じでした。可愛い〜!!海ネイルするの楽しみ!
顏色: 彩色
Author: 1***9
Date:
Review: These are nice iridescent fish stickers.
顏色: 彩色
Author: d***i
Date:
Review: Estan muy lindos, perfectos para decoración
顏色: 彩色
Author: h***5
Date:
Review: おもたっよりもくすんでいるような 小さいサイズってありがたい
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.