Price: HK$27.89
Original Price: HK$41.52
| Color | Darkside |
| Texture | Pressed Powder |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 1.3 cm |
| 長度 | 7.4 cm |
| 淨重 | 7 g |
| 寬度 | 7.4 cm |
| SKU | sb25042866836358945 |
Brand Name: DIKALU
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/DIKALU-sc-0141799348.html
Quality: 6537438 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.