Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 60eusbzac很實用.操作很方便值得信賴.會再回購
顏色: 多色
尺寸: 3m
Price: HK$25.00
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 60W |
| SKU | sw2406249610610617 |
Author: a***3
Date:
Review: 60eusbzac很實用.操作很方便值得信賴.會再回購
顏色: 多色
尺寸: 3m
Author: n***6
Date:
Review: 只能充電不能傳輸訊號 普普 但顏色好看?
顏色: 多色
尺寸: 3m
Author: a***2
Date:
Review: 替代的線確實好用,線內會不會容易斷要後續才知道
顏色: 多色
尺寸: 1m
Author: p***9
Date:
Review: 物超所值,包裝完整,實用性高,值得信賴,有需求會在回購,感謝。
顏色: 多色
尺寸: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.