Author: M***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Não sei o nome da música que você
顏色: 白色
尺寸: 3.3ft /100cm
Price: HK$65.00
| Material | Copper |
| Batteries Included | No |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB A to Type C |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw251118167249759335 |
Author: M***n
Date:
Review: Não sei o nome da música que você
顏色: 白色
尺寸: 3.3ft /100cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.