Author: h***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 很好看 易穿戴: 很好帶 佩戴舒适: 沒有異物感
顏色: 彩色
Price: HK$136.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2403066494474694 |
Author: h***6
Date:
Review: CP值高: 很好看 易穿戴: 很好帶 佩戴舒适: 沒有異物感
顏色: 彩色
Author: s***y
Date:
Review: 很棒很好西批值很高推薦購買
顏色: 彩色
Author: w***e
Date:
Review: CP值高: 真的超級無敵好看的啦!!!
顏色: 彩色
Author: A***g
Date:
Review: CP值高: 58頭圍戴起來偏小
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.