Author: c***p
Date:
Review: I love how they last and smell, great pigmentation
顏色: 02 Shallow Coral
尺寸: 均碼
Price: HK$31.35
Original Price: HK$33.00
| Ingredients Attributes | Vegan |
| Color | 02 Shallow Coral |
| Texture | Liquid |
| Finish | Matte |
| 長度 | 17.3 cm |
| 寬度 | 11.4 cm |
| 高度 | 2.2 cm |
| 淨容量 | 15 ml |
| SKU | sb2305190104816111 |
Brand Name: HANDAIYAN
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/HANDAIYAN-sc-0145147821.html
Quality: 169242 people said the quality is very good!
Author: c***p
Date:
Review: I love how they last and smell, great pigmentation
顏色: 02 Shallow Coral
尺寸: 均碼
Author: s***e
Date:
Review: Pictures not related but I loveeeeee the product so much, legitttt ⭐⭐⭐⭐⭐
顏色: 02 Shallow Coral
尺寸: 均碼
Author: J***n
Date:
Review: I really like this different shades of lipstick. Nice quality. Thank you for tris seller. Happy and satisfied customer here. Until next transaction.
顏色: 02 Shallow Coral
尺寸: 均碼
Author: m***f
Date:
Review: Beautiful item! Looks like the pic with good quality
顏色: 02 Shallow Coral
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.