Author: 2***6
Date:
Review: Love this tablet❤️❤️❤️👌🏾👌🏾👌🏾 Works great for my kids learning and development. Exactly as shown on the app. Highly recommend!!
顏色: 粉色
Price: HK$339.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25080508734878084 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 9285697 people said the quality is very good!
Author: 2***6
Date:
Review: Love this tablet❤️❤️❤️👌🏾👌🏾👌🏾 Works great for my kids learning and development. Exactly as shown on the app. Highly recommend!!
顏色: 粉色
Author: j***o
Date:
Review: my baby is very happy with her tablet At first it couldn't go on due to the battery being down,but after charging it works so perfectly, I will definitely buy again
顏色: 粉色
Author: m***e
Date:
Review: luv it, it's not bad at all, good for kids, enough space
顏色: 粉色
Author: n***1
Date:
Review: Best tablet for kids, does not have SIM card port which is good and my baby loves it so much
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.