Author: N***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very very good i like it
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$52.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 11.7 cm |
| 寬度 | 16.7 cm |
| 高度 | 5.1 cm |
| SKU | sb25091153578515333 |
Brand Name: Hailicare
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Hailicare-sc-0142275364.html
Quality: 1874626 people said the quality is very good!
Author: N***m
Date:
Review: Very very good i like it
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: m***m
Date:
Review: High quality, so useful
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: m***2
Date:
Review: Very very nice product iam liked
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 2***9
Date:
Review: Great product very happy
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.