Author: F***m
Date:
Review: it came with the same size and and RAM
顏色: 藍色
Price: HK$319.66
Original Price: HK$330.00
| Material | Aluminum |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260101132809367100893 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 6783983 people said the quality is very good!
Author: F***m
Date:
Review: it came with the same size and and RAM
顏色: 藍色
Author: f***2
Date:
Review: I'm obsessed with this product 💖. The quality is really good for the price, and the fit is perfect - I'm a medium and it fits like a glove 🤗. The print is super cute, would def recommend it 👍
顏色: 藍色
Author: m***4
Date:
Review: Excellent
顏色: 藍色
Author: n***4
Date:
Review: Best for kids ,have enough space to install apps and also good for kids to carry in public spaces .it comes with it's own cover for protection in short it's very precious on its own
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.