Author: k***i
Date:
Review: My boy loved it so much,he couldn't wait a little longer he quickly open it. Very nice and educational
顏色: 藍色
Price: HK$336.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25041805881875777 |
Author: k***i
Date:
Review: My boy loved it so much,he couldn't wait a little longer he quickly open it. Very nice and educational
顏色: 藍色
Author: r***e
Date:
Review: masaya ako kc meron ng libangan ang anak ko thankyou shein sa pa free . sana meron na uli kayung mga pa games
顏色: 粉色
Author: f***a
Date:
Review: Nice one, I love everything about it
顏色: 藍色
Author: T***o
Date:
Review: I really love the laptop stands , the quality is top . The kids tablet is wow and the headphone looks beautiful .
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.