Author: s***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 簡單的產品好用,質感覺得到不錯。
顏色: 彩色
Price: HK$58.75
Original Price: HK$60.00
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Acupuncture Point Map |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 高度 | 8 cm |
| SKU | sb25052310928032557 |
Author: s***r
Date:
Review: 簡單的產品好用,質感覺得到不錯。
顏色: 彩色
Author: 8***8
Date:
Review: 材質看起來還不錯,CP值還不錯,適合運動鞋。
顏色: 彩色
Author: 8***0
Date:
Review: 普通…………………………………………..
顏色: 彩色
Author: s***3
Date:
Review: 與相片相符。有需要會再回購。
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.