Author: 5***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muy buena la calidad, la foto corresponde viene tal y como en la imagen. Lo recomiendo ampliamente
尺寸: 30W 8inch 17cm
Price: HK$292.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Adjustable Color Temperature |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 80W~90W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | >10000LM |
| SKU | sq251202550554555505 |
Author: 5***2
Date:
Review: Muy buena la calidad, la foto corresponde viene tal y como en la imagen. Lo recomiendo ampliamente
尺寸: 30W 8inch 17cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.