Author: h***3
Date:
Review: Value for money: will buy more Comfortable to wear: soft True to length: good for summer
顏色: SNatural
Price: HK$226.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Basic No Lace Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 100 g |
| 長度 | 20.32 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb2407105015102052 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 8270782 people said the quality is very good!
Author: h***3
Date:
Review: Value for money: will buy more Comfortable to wear: soft True to length: good for summer
顏色: SNatural
Author: 9***8
Date:
Review: Nice
顏色: SNatural
Author: m***a
Date:
Review: Value for money: yes Hair Softness: yes Comfortable to wear: yes True to length: yes Easy to wear: yes it is easy to wear
顏色: Natural Black
Author: o***2
Date:
Review: Easy to wear: no glue needed Hair Softness: pretty soft True to length: Yupp
顏色: SGray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.