Author: 股***ㄟ
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很喜歡在這網上購物 類似的產品我已經回購很多次了 很喜歡
顏色: 彩色
Price: HK$30.00
| Material | Paper |
| Pattern Type | Christmas |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.6 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 22 cm |
| SKU | sb25062422501018101 |
Author: 股***ㄟ
Date:
Review: 很喜歡在這網上購物 類似的產品我已經回購很多次了 很喜歡
顏色: 彩色
Author: a***9
Date:
Review: 出貨速度超讚的商品品質超讚的啦。
顏色: 彩色
Author: a***9
Date:
Review: 出貨速度超讚的商品品質超讚的啦
顏色: 彩色
Author: d***8
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.