Author: y***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色好看包裝有完整🫰🏻🫰🏻🫰🏻🫰🏻
顏色: #2 玫瑰色
尺寸: 均碼
Price: HK$89.00
| Color | #1 Peach |
| Benefits | Highly Pigmented |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Blush Palette |
| 高度 | 1.7 cm |
| 長度 | 7.3 cm |
| 寬度 | 7.3 cm |
| SKU | sb2307266707944874 |
Brand Name: Too Cool for School
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/too-cool-for-school-sc-014187234.html
Quality: 3522226 people said the quality is very good!
Author: y***2
Date:
Review: 顏色好看包裝有完整🫰🏻🫰🏻🫰🏻🫰🏻
顏色: #2 玫瑰色
尺寸: 均碼
Author: A***y
Date:
Review: 還沒開始使用,不知道刷起來的腮紅顏色喜不喜歡
顏色: #3 姜橙
尺寸: 均碼
Author: c***2
Date:
Review: 非常好用有牌子的東西 顏色自然
顏色: #3 姜橙
尺寸: 均碼
Author: z***6
Date:
Review: 價格非常便宜,非常好用
顏色: #1 蜜桃色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.