Author: 9***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: C’est presque neuf j’adore 🤩
顏色: 銀色
Price: HK$3,537.71
Original Price: HK$4,677.00
| Color | Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25080345855366986 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3401663 people said the quality is very good!
Author: 9***8
Date:
Review: C’est presque neuf j’adore 🤩
顏色: 銀色
Author: s***0
Date:
Review: Nice products very satisfied
顏色: 灰色
Author: g***5
Date:
Review: it's exactly as seen and in good condition Iam very impressed
顏色: 藍色
Author: d***2
Date:
Review: i love the phone, thank you so much👍👍👍👍👍
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.