Author: y***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good
顏色: 紫色
Price: HK$3,070.23
Original Price: HK$4,091.00
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 14 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25080192927174828 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9725943 people said the quality is very good!
Author: y***o
Date:
Review: Very good
顏色: 紫色
Author: n***a
Date:
Review: It’s actually right now am using the fone. Definitely I can recommend it
顏色: 黑色
Author: s***7
Date:
Review: amazing product
顏色: 藍色
Author: R***h
Date:
Review: very nice,received as shown
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.