Author: e***8
Date:
Review: Not bad thank you a lotttttttt
顏色: 隨機顏色 優先發最好質量
Price: HK$1,906.54
Original Price: HK$2,390.00
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 2800mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw25073072795728831 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3527948 people said the quality is very good!
Author: e***8
Date:
Review: Not bad thank you a lotttttttt
顏色: 隨機顏色 優先發最好質量
Author: f***7
Date:
Review: Very nice amazing everything ok
顏色: 白色
Author: m***4
Date:
Review: ok naman sya smooth
顏色: 藍色
Author: c***t
Date:
Review: I can not stop saying wooooooooooow. SHEIN has made me believe that I can confidently buy something online without the fear of fake products. This phone is absolutely 💯 original, and i have confirmed it. the delivery was swift, which I got my order before a week. this app is now my top app for fashionable items sorry for the image is not clear, I needed to use my old phone to take a snap thank you, Shein
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.