Author: f***8
Date:
Review: it worth the price the packageinging was so nice it's gives a new version 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍I love it
顏色: 銀色
Price: HK$3,387.00
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 2800mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw25080321362628326 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2737567 people said the quality is very good!
Author: f***8
Date:
Review: it worth the price the packageinging was so nice it's gives a new version 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍I love it
顏色: 銀色
Author: R***a
Date:
Review: Nice product
顏色: 灰色
Author: l***1
Date:
Review: Maganda sya 98 percent battery almost 1 week ko ng nagagamit ok sya walang gasgas parang bago lang may kasama ng charger phone case at simcard opener. Thank you Shein.
顏色: 灰色
Author: m***k
Date:
Review: I purchased this item from SHEIN and I am very happy with it. The product arrived in excellent condition with very good and secure packaging. Everything looked completely new and well-packed. The quality is really nice and exactly as described. Overall, a great shopping experience and I would definitely recommend buying from SHEIN.
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.