Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Its so good! What a nice tablet!
顏色: 粉色
Price: HK$762.00
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| Color | Blue |
| Screen Size | 7" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041096804746688 |
Author: s***8
Date:
Review: Its so good! What a nice tablet!
顏色: 粉色
Author: k***8
Date:
Review: I get what I was expecting 😍 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Very potable I love the size ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
顏色: 綠色
Author: j***n
Date:
Review: Me encantó lo pedí para mi sobrina y es perfecta 🤩
顏色: 粉色
Author: s***2
Date:
Review: Good for use! Goooooooo
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.