Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 物美價廉,震動力強,有遙控非常實用。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$228.00
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Hip Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 110 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2406133071161740 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 6492044 people said the quality is very good!
Author: 8***9
Date:
Review: 物美價廉,震動力強,有遙控非常實用。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***l
Date:
Review: Great product highly recommend
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: q***4
Date:
Review: 最近EMSにハマってて勢いで購入。 電気刺激かなり来るよ!強さ20オーバーもあるけど、実際やってて3〜5くらいで結構ビリビリ。 ヒップ用だけど太もも/腰/肩にも使ってる。 リモコン付き便利〜と思ったけどリモコンあんまりアテにならないですw結局指で本体のボタンポチってるww
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.