Author: n***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很強力~我祇用初段的massage 及拍打雙肩~我怕痛~其實也很痛呢💥😱
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$33.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 13.3 cm |
| 寬度 | 5.5 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2410189649303969 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 3557728 people said the quality is very good!
Author: n***2
Date:
Review: 很強力~我祇用初段的massage 及拍打雙肩~我怕痛~其實也很痛呢💥😱
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: l***a
Date:
Review: 放鬆肌肉效果很好,回購好幾次
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: b***7
Date:
Review: 商品品質超讚,價格非常合理
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: j***8
Date:
Review: very good so nice l like
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.