Author: g***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級棒的~~~~~~
顏色: 黑色
尺寸: 2只裝
Price: HK$43.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 25 cm |
| 寬度 | 15 cm |
| 高度 | 6 cm |
| SKU | sb2404304367430018 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 2553382 people said the quality is very good!
Author: g***0
Date:
Review: 超級棒的~~~~~~
顏色: 黑色
尺寸: 2只裝
Author: g***0
Date:
Review: 超級棒的~~~~~~
顏色: 黑色
尺寸: 2只裝
Author: j***n
Date:
Review: 產品品質好!值得大家信賴!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: s***6
Date:
Review: 商品質感可以,但是不夠緊,再緊一點使用效果更佳明顯!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.