Author: m***g
Date:
Review: Great product, cool packaging, fast delivery, and beautiful design
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$71.10
Original Price: HK$79.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Cute |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12 cm |
| 長度 | 19 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| SKU | sb25052091747982880 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 7567858 people said the quality is very good!
Author: m***g
Date:
Review: Great product, cool packaging, fast delivery, and beautiful design
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: b***a
Date:
Review: منتج جميل وراىع حداً😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: s***5
Date:
Review: Exactly as pictured and very well made, durable and very cute
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: D***a
Date:
Review: Realmente me ha encantado !! Excelente calidad, miu bonito 😍 lo volvería a pedir !!!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.