Author: 壽***司
Date:
Review: 好看好看好看好看好看好看
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$79.00
Original Price: HK$89.00
| Ingredients | 無酒精, 無香精, 不含麩質 |
| Color | Multicolor |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 0.88 cm |
| 長度 | 19.7 cm |
| 淨重 | 8 g |
| 寬度 | 12.7 cm |
| SKU | sb2308021226137322 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 3448216 people said the quality is very good!
Author: 壽***司
Date:
Review: 好看好看好看好看好看好看
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: y***9
Date:
Review: 很漂亮,包的很好,但是還是碎了一顆🥹🥹,還好只有一顆,其他都還很美
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: m***9
Date:
Review: 上光效果非常好,顏色很閃亮,而且沒有異味
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: n***0
Date:
Review: The product's quality is good.
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.