Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 小朋友使用很順暢
顏色: 粉色
Price: HK$396.00
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 7" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Network | None |
| SKU | se25061779399315441 |
Brand Name: PRITOM
Quality: 5420712 people said the quality is very good!
Author: a***8
Date:
Review: 小朋友使用很順暢
顏色: 粉色
Author: c***3
Date:
Review: 觸碰困難跑不動👎👎👎👎👎👎
顏色: 黑色
Author: Z***h
Date:
Review: Tablet is amazing and lightweight, the flip cover is removable and both the phone and the cover are black. Great parental control options.
顏色: 黑色
Author: p***7
Date:
Review: Love the size❤️work perfectly fine
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.