Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ごでてごて感がカワイイ❣️見本写真よりパーツちょっと少ないし立体感少なめ?って思ったけど、ネイルチップにしては本当にかわいいし満足🎶
顏色: 粉色
Price: HK$82.00
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | Y2K |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Handmade Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Christmas |
| 長度 | 2.5 cm |
| 寬度 | 1.3 cm |
| SKU | sb251127323431343733 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 5951501 people said the quality is very good!
Author: m***i
Date:
Review: ごでてごて感がカワイイ❣️見本写真よりパーツちょっと少ないし立体感少なめ?って思ったけど、ネイルチップにしては本当にかわいいし満足🎶
顏色: 粉色
Author: た***ん
Date:
Review: なんか臭かったけど可愛いですほぼ写真通りです!
顏色: 粉色
Author: n***6
Date:
Review: めっちゃ可愛いのに超ロング
顏色: 粉色
Author: 0***a
Date:
Review: かわいいです!!!!!とても!!!!!!
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.