Price: HK$86.00
Original Price: HK$130.80
| Style Type | Clear |
| Type | Cleansing Foam |
| Effect | Firming |
| 高度 | 18 cm |
| 長度 | 5.5 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 淨容量 | 150 ml |
| 淨重 | 150 g |
| SKU | sb25092680010292622 |
Brand Name: Anua
Quality: 9346356 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.