Author: b***n
Date:
Review: This phone is cute, there some few small scratches but still good. Very satisfied with this purchase ☺️
顏色: 紅色
Price: HK$1,311.00
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone SE2 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3090 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25072991396586515 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2475482 people said the quality is very good!
Author: b***n
Date:
Review: This phone is cute, there some few small scratches but still good. Very satisfied with this purchase ☺️
顏色: 紅色
Author: v***6
Date:
Review: 👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾
顏色: 紅色
Author: 9***2
Date:
Review: Unknown part massage for battery not genuine. Back camera paint fade 😣
顏色: 紅色
Author: j***y
Date:
Review: Excellent quality, I am very satisfied, it takes photos super well and has good performance
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.