Author: j***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度,品質都很滿意。
顏色: 銀色
Price: HK$4,180.00
配備快速的 A16 晶片 儲存容量大升級 絢麗的 Liquid 視網膜屏 全面屏設計iPad 樂趣全開
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | Used |
| Color | Silver |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se25031336262425230 |
Author: j***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度,品質都很滿意。
顏色: 銀色
Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Legit iPad 11th gen A16 💯 i like it so much! Must have! 😍🥹✨🦋
顏色: 銀色
Author: J***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Its very Wonderful Product
顏色: 粉色
Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Well it’s original I was think it will not be but it’s really good ………
顏色: 銀色