Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so good thing usefull i like it thanks shein
顏色: 白色
Price: HK$1,189.00
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone X |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251115359588409909 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9541640 people said the quality is very good!
Author: m***2
Date:
Review: so good thing usefull i like it thanks shein
顏色: 白色
Author: 9***3
Date:
Review: good phone ❤️❤️❤️
顏色: 黑色
Author: y***0
Date:
Review: كلللش حلووووو حبيت
顏色: 隨機顏色 優先發最好品質
Author: m***0
Date:
Review: روعه شكرا شي ان اتمنى يوصل بسرعه بليزززز
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.