Author: T***e
Date:
Review: Thank you so much SHEIN! It looks exactly the same as the picture.Really satisfied with it.
顏色: 隨機顏色 優先發最好品質
Price: HK$528.76
Original Price: HK$644.00
| Color | Random Color, Best Quality First |
| Connection Method | None |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 7 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | KaiOS |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2670 x 1200 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251106371134448163 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3987809 people said the quality is very good!
Author: T***e
Date:
Review: Thank you so much SHEIN! It looks exactly the same as the picture.Really satisfied with it.
顏色: 隨機顏色 優先發最好品質
Author: l***h
Date:
Review: good condition , i will use it today to see
顏色: 隨機顏色 優先發最好品質
Author: 9***4
Date:
Review: The first time the team had
顏色: 粉色
Author: s***l
Date:
Review: i got it thank you so much shien very nice i phone 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍☺️☺️☺️☺️☺️☺️😊😊😊😊🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻👌
顏色: 隨機顏色 優先發最好品質
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.