Author: 8***5
Date:
Review: Lumayan harga murah ada casan juga bisa buat foto dan midio warnanya cerah. Lebih baik di bungkus dengan plastik babl wrapp,還可以都很好👍,我網購的時候很怕被騙,但結果證明沒有,謝謝Shein。
顏色: 彩色
Price: HK$518.00
Original Price: HK$533.33
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad Mini 2 (2013) |
| Screen Resolution | 2048 x 1536 |
| Condition | Used |
| Color | Multicolor |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260313150194387918627 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9478403 people said the quality is very good!
Author: 8***5
Date:
Review: Lumayan harga murah ada casan juga bisa buat foto dan midio warnanya cerah. Lebih baik di bungkus dengan plastik babl wrapp,還可以都很好👍,我網購的時候很怕被騙,但結果證明沒有,謝謝Shein。
顏色: 彩色
Author: 6***7
Date:
Review: Very satisfied
顏色: 彩色
Author: 6***8
Date:
Review: Tidak charger tidak ada apa hanya i pad saya kecewa
顏色: 彩色
Author: w***m
Date:
Review: مرا حلوه أنصحكم فيه كل شي فيه حلو
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.