| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Screen Size | 6.1" |
| Rear Camera | 12MP |
| Condition | Refurbished |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Power Supply | Wall Plug |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw251025773707355517 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8444628 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.