| Batteries Included | Yes |
| Display Size | 6.75" |
| RAM | 6G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Charging Protocol | QC 3.0 |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 Pro Max |
| Network | 2G |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | i0S 17 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 48MP |
| Front Camera | 12MP |
| Version | International |
| Condition | Refurbished |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2772*1280 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 4300mAh |
| Power Supply | Wall Plug |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw260226025191779452312 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4613454 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.