Author: A***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品完整,很美的收納盒,值得購買。
顏色: 無色
Price: HK$49.00
| Material | Plastic |
| Closure Type | No-closure |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Clear |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 7 cm |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 9.65 cm |
| SKU | sB210616498197444 |
Brand Name: SHEIN
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Kenia-sc-01456536.html
Quality: 9209065 people said the quality is very good!
Author: A***y
Date:
Review: 商品完整,很美的收納盒,值得購買。
顏色: 無色
Author: N***i
Date:
Review: I wish I bought it for myself too. it was a gift and the size is soo perfect
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: e***9
Date:
Review: Awesome product will buy again
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: M***e
Date:
Review: resistente e identifico a la imagen que se muestra en la app
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.