| Material | ABS |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | Up to 999 lm |
| Contrast Ratio | 2,000 to 2,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LED |
| ANSI | 400-800 |
| Projection size | 20-300" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se25031316103761871 |
Brand Name: BDQ
Quality: 7363491 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.