Author: g***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ممتاز، عجبني وأكثر ماعجبني فيه الكاميرا ممتازة، والصوت ممتاز ووضوح الشاشة، إن شاء الله يقعد معاي ومايخرب بسرعة أول مرة أطلب جهاز من شي ان.
顏色: 黑色
Price: HK$668.00
| Material | Glass |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 8.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se25082852873589779 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 2547455 people said the quality is very good!
Author: g***3
Date:
Review: ممتاز، عجبني وأكثر ماعجبني فيه الكاميرا ممتازة، والصوت ممتاز ووضوح الشاشة، إن شاء الله يقعد معاي ومايخرب بسرعة أول مرة أطلب جهاز من شي ان.
顏色: 黑色
Author: ポ***鼓
Date:
Review: キビキビ動いてくれて満足です
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.