Author: r***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really good love it so much
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$58.00
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 17 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb25100491759935856 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 2178410 people said the quality is very good!
Author: r***e
Date:
Review: really good love it so much
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: S***e
Date:
Review: goooooooooooood niceeeeee
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: b***7
Date:
Review: It works so well i love it
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: c***2
Date:
Review: Work's Great
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.