Author: b***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I’m
顏色: 黑色
Price: HK$675.00
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Model | Blackview Wave 9C |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.56" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T603 |
| SKU | sw25091919022290551 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 7379706 people said the quality is very good!
Author: b***6
Date:
Review: I’m
顏色: 黑色
Author: h***2
Date:
Review: Đôi khi bị đơ máy
顏色: 黑色
Author: o***2
Date:
Review: الجوال حلو. ممتاز يجي معه سلك الشاحن والرأس حقه ويجي معه مفتاح الشرائح وايضا يجي معه ذاكرة تخزين مقاس ٣٢ الجوال نظامه حلو ولمسه خفيف جربته يومين واعجبني
顏色: 黑色
Author: r***3
Date:
Review: まだ開けてないけどちゃんと使えるといいなー
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.