Author: r***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: fast delivery good item and design
顏色: 黑色
Price: HK$710.00
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Model | Blackview Color 6 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 13MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Standard |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G81 |
| SKU | sw25060550040580984 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 4093137 people said the quality is very good!
Author: r***2
Date:
Review: fast delivery good item and design
顏色: 黑色
Author: f***6
Date:
Review: Top!
顏色: 黑色
Author: g***1
Date:
Review: Malinaw ang camera
顏色: 藍色
Author: r***8
Date:
Review: brand new sealed very nice i loved it will order again
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.