Price: HK$828.00
| Color | Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.78" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080*2460 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99 |
| SKU | sw260319190592726356319 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 9604159 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.