Author: y***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 感覺還不錯,可以玩遊戲,甚至是陰陽師這種大型的遊戲,畫質還不錯,跑得動。目前玩起來還不會卡頓,然後平板的重量很輕,比我的書還要輕很多,這樣就不用帶很重的電腦。應用程式可下載,目前下載應用程式的速度很快。網路可以連WiFi
Price: HK$1,139.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Plug Specification | No Power Adapter |
| Screen Size | 10.4" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| SKU | se2311101045755053 |
Author: y***2
Date:
Review: 感覺還不錯,可以玩遊戲,甚至是陰陽師這種大型的遊戲,畫質還不錯,跑得動。目前玩起來還不會卡頓,然後平板的重量很輕,比我的書還要輕很多,這樣就不用帶很重的電腦。應用程式可下載,目前下載應用程式的速度很快。網路可以連WiFi
Author: e***s
Date:
Review: Good quality and so recommended
Author: t***4
Date:
Review: love this would recommend
Author: M***y
Date:
Review: It’s very nice product
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.