Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個很讚,很喜歡,換造型變化多端
顏色: 彩色
Price: HK$39.44
Original Price: HK$45.00
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Short |
| Pattern Type | Plain |
| Season | Winter |
| Style | Cute |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Bare Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 1.8 cm |
| 長度 | 14.8 cm |
| 寬度 | 7.9 cm |
| SKU | sb2311181332558625 |
Author: a***0
Date:
Review: 這個很讚,很喜歡,換造型變化多端
顏色: 彩色
Author: 8***8
Date:
Review: 美甲使用的好看真的可以購買
顏色: 彩色
Author: f***4
Date:
Review: 指甲顏色非常漂亮,喜歡喜歡非常喜歡。
顏色: 彩色
Author: c***0
Date:
Review: the color is great and useful can put the different color at the same time! Awesome.! ipls like my comment 這組非常好用且划算,膠比較黏了
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.