Author: M***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 符合型號,效率夠好。
顏色: 白色
Price: HK$43.82
Original Price: HK$45.00
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Color | White |
| Power | 10W |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000LM |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq2312158118888288 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 8596511 people said the quality is very good!
Author: M***y
Date:
Review: 符合型號,效率夠好。
顏色: 白色
Author: b***t
Date:
Review: 數量正確 那邊壞了這邊補
顏色: 白色
Author: 8***0
Date:
Review: 東西OK原圖一樣
顏色: 白色
Author: b***m
Date:
Review: 好產品
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.