Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I have recently purchased 2 wigs of shien and they are amazing for the price I have lost 70% of my hair due to chemo and cant afford expensive ones I love this one
顏色: 漸層
Price: HK$142.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2302178000885180 |
Author: m***6
Date:
Review: I have recently purchased 2 wigs of shien and they are amazing for the price I have lost 70% of my hair due to chemo and cant afford expensive ones I love this one
顏色: 漸層
Author: s***d
Date:
Review: very good quality and very useful for under the wig. I love it. good quality.
顏色: 漸層
Author: n***n
Date:
Review: its very nice i like shein . i will buy again . its good not bad .
顏色: 漸層
Author: m***a
Date:
Review: حبيتتتتتتتت بجنننننننننن بجنننننننننن
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.