Author: b***g
Date:
Review: Good quality very satisfied
顏色: Stone
尺寸: 均碼
Price: HK$40.00
Original Price: HK$48.00
| Color | Warm Honey |
| Finish | Matte |
| Texture | Cream |
| Type | Contour Cream |
| 高度 | 8 cm |
| 長度 | 3.5 cm |
| 淨重 | 6 g |
| 寬度 | 3.5 cm |
| SKU | sb25082863470377370 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 1452155 people said the quality is very good!
Author: b***g
Date:
Review: Good quality very satisfied
顏色: Stone
尺寸: 均碼
Author: h***g
Date:
Review: nice nice nice
顏色: Clay
尺寸: 均碼
Author: a***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: Clay
尺寸: 均碼
Author: E***Z
Date:
Review: Wonderful product, love it so much!
顏色: Warm Honey
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.