Price: HK$81.32
Original Price: HK$129.27
| Material | ABS |
| Model | JBL C100SI |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Blue |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Tangle free |
| Water Resistance Level | IPX3 |
| Noise Cancelling | Active Noise Cancellation |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25090246661060676 |
Brand Name: JBL
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/JBL-sc-014480972.html
Quality: 5170388 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.