Author: x***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很漂亮
顏色: CFR966
尺寸: 均碼
Price: HK$51.00
| Color | CFR967 |
| Benefits | Lightweight |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Blush Palette |
| Finish | Matte |
| 高度 | 2.3 cm |
| 長度 | 9.5 cm |
| 淨重 | 4.5 g |
| 寬度 | 7.1 cm |
| SKU | sb2403190171572705 |
Brand Name: CHEERFLOR
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/CHEERFLOR-sc-0144557722.html
Quality: 9492532 people said the quality is very good!
Author: x***n
Date:
Review: 很漂亮
顏色: CFR966
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 質感很棒 幫朋友買的很喜歡
顏色: CFR966
尺寸: 均碼
Author: y***2
Date:
Review: 我對這個很滿意~可以放心購買 而且這顏色也很好看
顏色: CFR966
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 還沒試色但看起來還可以 包裝有點像塑膠玩具🤣
顏色: CFR966
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.